Windows 10 Home key nereden alınmalı?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Kankalar Saglamlisans ya da Trendyol gibi yerlerde buldum ama Saglamlisans'tan ürün alan kankalar yazarsa iyi olur. Trendyol'da çok az ihtimalle dolandırıcı olabilir demişti birisi ama pek güvenmedim, mailimde depolama alanı doldu mail alıp gönderebilmeniz mümkün olmayabilir diyor :DFikirlerinizi nedir?

Kankalar Saglamlisans ya da Trendyol gibi yerlerde buldum ama Saglamlisans'tan ürün alan kankalar yazarsa iyi olur. Trendyol'da çok az ihtimalle dolandırıcı olabilir demişti birisi ama pek güvenmedim, mailimde depolama alanı doldu mail alıp gönderebilmeniz mümkün olmayabilir diyor :DFikirlerinizi nedir?
Ben aldım sağlamdan, sıkıntı olmadı hala 2 sene falan oldu.

Kankalar saglamlisans ya da Trendyol gibi yerlerde buldum ama saglamlisans'tan ürün alan kankalar yazarsa iyi olur. Trendyol'da çok az ihtimalle dolandırıcı olabilir demişti birisi ama pek güvenmedim, mailimde depolama alanı doldu mail alıp gönderebilmeniz mümkün olmayabilir diyor: Dfikirlerinizi nedir?

Reis paran çarçür olmasın bende var key vereyim sana Discord'dan yaz bana.

Windows 10 Home OEM Dijital Lisans Satın Al | SaglamLisans bunu alacağım pro gereksiz oyun kayıt yayın falan için gereksiz program varmış diye duydum proda.

Windows 10 Home OEM Dijital Lisans Satın Al | SaglamLisans bunu alacağım Pro gereksiz oyun kayıt yayın falan için gereksiz program varmış diye duydum Pro'da.

Al hayrını gör.
74CE7194-4AA4-464C-8562-BE85CBE152D0.jpeg

Windows 7 keyleri 10-11 ile uyumludur sıkıntı yapma.

Geri
Yukarı