Windows 10 Home nasıl etkinleştirilir?

sosyaltec

Hectopat
Merhaba. Bilgisayarımı 2.el almıştım ve bir müddet sonra "Windows'u Etkinleştir"uyarısını aldım bende müşteri hizmetleriyle görüştüm. Cihazınız FreeDOS'lu dediler yani etkinleştirme anahtarını satın almanız gerekiyor dediler ama ben para vermek istemiyordum. Ben de "KMS" adlı korsan yazılımla etkinleştirdim ama o da bilgisayarın ayarlarını bozdu. Bende bilgisayarı sıfırladım ve şu an yine "Windows'u Etkinleştir" yazıyor. Bunun başka yolu var mıdır güncel olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana destek vermiyoruz. Kullanmayın, kullandırtmayın. Biraz hayatınızdan feragat ederek(ki ona bile gerek yok) çok pahalı olmayan fiyatlara key bulmanız mümkün. Ucuz atlatmışsınız diyelim. O tür yazılımlar bilgilerinizi bile çalmış olabilir.

Oyunfor veya Durmaplay üzerinden 40 TL civarı Windows 10 Key satın alabilirsiniz. KMS gibi yazılımlar bilgisayar ayarlarını değiştirmekle kalmıyor çoğu kötü amaçlı yazılıma açık kapı bırakarak virüslere davetiye çıkarıyor. 40 TL orijinal bir yazılım için çok para değil bence. Bilgisayarınıza tekrar format atmanıza da gerek yok. Windows'u etkinleştir bölümünden bu kodu girerek aktif edebilirsiniz rahatça.

KMS kullanmayın, mümkünse ucuza key bulmaya çalışın. Bilgisayara Proxy virüsü bulaştırmış, virüs olduğunu anlayana kadar giden zamanıma yazık oldu.
Baya zaman geçmiş üzerinden ama yinede yazayım aynen sizin dediğiniz gibi olmuştu ve sizin dediğiniz gibi ucuza key buldum ve etkinleştirdim şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ve bilgisayarı sıfırlasam bile direk kod tanımlanıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı