Çözüldü Windows 10 Home Single Language nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AxisVg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir SSD aldım ve daha önce Windows 8.1 kullanıyordum şimdi SSD'ye Windows 10 Home Single Language kurmak istiyorum fakat hangi ISO dosyasını Rufus'tan yazacağımı bilmiyorum. Normalde Windows 8.1 Single Language kurarken Microsoft sitesinden sürüm seçebiliyordum fakat Windows 10'da böyle bir şeye rastlamadım. Yardımcı olur musunuz?

Windows 10 ISO:

resim_2021-06-20_162558.png

Windows 8.1 ISO:

resim_2021-06-20_162657.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 ISO'sunu indirip Rufus'tan yazdırın, kurulum işleminde size Windows 10 sürümleri sunacak oradan Windows 10 Home SL'yi seçip kuracaksınız.
Windows 10 ISO'sunu indirip Rufus'tan yazdırın, kurulum işleminde size Windows 10 sürümleri sunacak oradan Windows 10 Home SL'yi seçip kuracaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Teşekkürler hocam fakat görseldeki siteden Windows 10'u indiridiğimde ISO değil de media creation tool adında bir şey geliyor bunu Rufus'ta yacabilir miyim?

Geri
Yukarı