Windows 10 Home SL lisansı kendi kendine etkinleştirildi

Benim Hotmail hesabimda Windows 10 Pro etkin sadece tek bilgisayardamı kullanılabilir?

Yanlış bilmiyorsam daha önce etkinleçtirdiğiniz PC'deki Microsoft hesabını başka sürüme girince otomatik etkinleşiyor bunu yapan hesap olduğu için de tek bir hesabın girildiği tüm sistemlerde Windows etkinleşiyor yanlış ise düzeltir misiniz?

Yanlış bilmiyorsam daha önce etkinleçtirdiğiniz PC'deki Microsoft hesabını başka sürüme girince otomatik etkinleşiyor bunu yapan hesap olduğu için de tek bir hesabın girildiği tüm sistemlerde Windows etkinleşiyor yanlış ise düzeltir misiniz?
Ben windows hesabı kullanmıyorum. Yine de etkinleştiriyor. 7 kurdum etkin değildi sonra 10 kurdum yine etkinleştirdi.

Dediğiniz olabilir çünkü ben Windows 8.1'den ücretsiz, Windows 10'a geçmiştim yıl 2015ti sanırım. Windows'tan iso dosyası indiriyorum kurarken Home, Pro v.s soruyor ben proyu seçiyorum homeyi seçsem yine etkinleştirir bence.

Benim de aynı şekilde de ben mail hesabı açmadan da oldu. Oturum açmadım hiç. İlginç.

Aslında bu bana da oldu etkin değildi 8.1 de yükseltme aracı ile yükselttim ona sonra kastığı için geri düşürdüm ayarlardan 8.1 etkinleşmiş olarak geldi Microsoft'un Bug'unu bulduk 😃

Geri
Yukarı