Windows 10 Home sl vs. Pro

AxisVg

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB DDR2
SSD veya HDD modeli
128gb patriot ssd + 300gb hdd
Ekran kartı
Gt730
İşlemci
Amd Phenom 9750 Quad-Core 2.40GHz
Arkadaşlar bir süre önce yeni SSD aldığım için Windows 10'a geçtim ve bilgisayar özelliklerim berbat olduğu için Home Single Language sürümünü tercih ettim. Şu an bazı özellikler Home sürümünde bulunmadığı için Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Arada sırada LoL CS falan oynuyorum. Performans konusunda bir düşüş olur mu?

Arkadaşlar bir süre önce yeni SSD aldığım için Windows 10'a geçtim ve bilgisayar özelliklerim berbat olduğu için Home Single Language sürümünü tercih ettim. Şu an bazı özellikler Home sürümünde bulunmadığı için Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Arada sırada LoL CS falan oynuyorum. Performans konusunda bir düşüş olur mu?
Pro sürümünde işinize yaramayan bazı özellikler var. İmkanınız ve lisansınız var ise Home sürümünü kullanın.

Performans düşüklüğü yaşar mıyım hocam? Oyunlar olsun arayüz akıcılığı olsun.
Sistemin eski aslında tavsiyem W7 ama güvenlik problemleri yaşayabilirsin. W10'a geçtiğinde sistemini düşük performanslı arayüz olarak düzenlediğinde FPS'te stabilite alacaksın.

Sistemin eski aslında tavsiyem W7 ama güvenlik problemleri yaşayabilirsin. Windows 10'a geçtiğinde sistemini düşük performanslı arayüz olarak düzenlediğinde FPS'te stabilite alacaksın.

Hocam Windows 10 şu an Windows 7 gibi gayet akıcı. Zaten SSD satın almadan önce 8.1 kullanıyordum. Performans konusunda en ufak sıkıntım yok şu an. Home sl ile Pro arasında performans farkı olur mu bunu sormaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı