Windows 10 Home USB olmasına rağmen etkinleştir yazısı çıkıyor

kaloxfurkan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 sene önce bilgisayar alırken Windows 10 Home orijinal USB ile birlikte aldım. Ben bu bilgisayarı sattım ve orijinal olan USB ile bilgisayara format atıp temizledim. Orijinal USB ile format atarken Windows’un key şifresini yazmadan attım ki yeni bilgisayar topladığımda tekrardan Windows'u kullanabileyim diye. Bilgisayarı satarken Windows ekranında Windows'u etkinleştirin yazısı da çıktı. Şimdi sorum ve sorunum şu şekilde, yeni bilgisayar aldım ve orijinal Windows yüklerken Windows yüklemiyor ama key yazdırıyor bana. Windows kurulum tamamlamadan direk bilgisayar açılıyor ve bilgisayarda hiçbir şey yüklenmemiş şekilde oluyor. Bilgisayar kablo ile bile internete bağlanmıyor, neden böyle oldu acaba? Eski sattığım PC formatı o USB ile atmamam mı lazımdı acaba, ne yapmam lazım bilen var mı?

@Windows 10 @Bilgisayar

Arkadaşlar 5 sene önce bilgisayar alırken Windows 10 Home orijinal USB ile birlikte aldım. Ben bu bilgisayarı sattım ve orijinal olan USB ile bilgisayara format atıp temizledim. Orijinal USB ile format atarken Windows'un key şifresini yazmadan attım ki yeni bilgisayar topladığımda tekrardan Windows'u kullanabileyim diye. Bilgisayarı satarken Windows ekranında Windows'u etkinleştirin yazısı da çıktı. Şimdi sorum ve sorunum şu şekilde, yeni bilgisayar aldım ve orijinal Windows yüklerken Windows yüklemiyor ama key yazdırıyor bana. Windows kurulum tamamlamadan direk bilgisayar açılıyor ve bilgisayarda hiçbir şey yüklenmemiş şekilde oluyor. Bilgisayar kablo ile bile internete bağlanmıyor, neden böyle oldu acaba? Eski sattığım PC formatı o USB ile atmamam mı lazımdı acaba, ne yapmam lazım bilen var mı?

@Windows 10 @Bilgisayar

Satmış olduğun bilgisayarı formattan sonra internete bağladın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı