Windows 10 Home'dan Pro'ya geçişte eski key kurtarılabilir mi?

• Konuyu başlatan Bhozty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 555

Bhozty

Centipat
Yer
Mars
Daha fazla  
Açılırken falan da uyarı veriyordu. KMSpico ile Windows 10 Home'dan Pro'ya yükselttim sonuç bu. Home keyini bulabilir miyim geri dönüş vs?

unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce sen formatı at bakalım buna gerek kalmayabilir.

PC önceden kullandığım format USB'sini görmedi kodla düzelttim bir daha Rufus ile kuruyorum. Başlatacağım birazdan bir de KMSpico donanımları bozmus olabilir mi veya engelliyor gibi USB portları bazen çalışmıyor.

Kurulum ekranında home pro gibi seçenekler çıkmadı İnşallah sorun yaşamam.

Son düzenleme:
PC önceden kullandığım format USB'sini görmedi kodla düzelttim bir daha Rufus ile kuruyorum. Başlatacağım birazdan bir de KMSpico donanımları bozmus olabilir mi veya engelliyor gibi USB portları bazen çalışmıyor.

Kurulum ekranında Home Pro gibi seçenekler çıkmadı inşallah sorun yaşamam.

KMS donanımları bozmaz ama yazılımsal olarak bozar çünkü KMS sizi virüslerle dolu bir sunucuya bağlar.

KMS donanımları bozmaz ama yazılımsal olarak bozar çünkü KMS sizi virüslerle dolu bir sunucuya bağlar.

Temiz kurulum yaptım Windows Bildirim Modunda diye gözüküyor.

Sorun gidermeyi çalıştırdım Windows Home Single Language anahtarınız bulundu gibi bir şey çıktı onayladım.

@zeki1981 KMS ile etkinleştirdiğim Windows'u formatlamadan önce USB belleğe setup dosyası attım Chrome, Discord gibi kurarsam sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG-20221002-WA0003.jpeg
    IMG-20221002-WA0003.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20221002_085543_224.jpg
    IMG_20221002_085543_224.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20221002_090233_911.jpg
    IMG_20221002_090233_911.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Temiz kurulum yaptım Windows bildirim modunda diye gözüküyor.

Sorun gidermeyi çalıştırdım Windows Home Single Language anahtarınız bulundu gibi bir şey çıktı onayladım.

@zeki1981 KMS ile etkinleştirdiğim Windows'u formatlamadan önce USB belleğe setup dosyası attım Chrome, Discord gibi kurarsam sorun olur mu?

Burada ne demek istedin anlamadım ama KMS gitmiş gibi duruyor.

KMS ile etkinleştirdiğim Windows'u formatlamadan önce USB belleğe setup dosyası attım Chrome, Discord gibi kurarsam sorun olur mu?

Burada ne demek istedin anlamadım ama KMS gitmiş gibi duruyor.

KMS ile etkinleştirdiğim Windows'u formatlamadan önce USB belleğe setup dosyası attım Chrome, Discord gibi kurarsam sorun olur mu?

Windows ilk bildirim Modunda olarak gösteriyordu sonra ayarlar etkinleştirme kısmına girince Home Single Language Key'iniz bulundu gibi bir şey çıktı öyle düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı