Windows 10 Home'dan Pro'ya Geçmek

Ben Pro'dan Enterprise'a geçerken böyle olmuştu, yani evet.
"Format" bilgisayarın ilk kurulumdan sonra yapılmaması gerek bir olay olduğundan dolayı zaten Microsoft'un format atın diyeceğini beklemiyordunuz herhalde?
Sanmıyorum öyle bir durum var ise arkadaşa yardımcı olun key'e boşa para vermesin :) .
Neye dayanarak söylüyorsun bunu? Ayrıca key'e neden boşa para vermiş oluyor? Ayalardan kod aktifleştirme bölümüne giriyor keyini ve windows update ile pro ya geçmiş oluyor işlem bu kadar basit.

Merhaba arkadaşlar benim bugün hazır sistemim geldi. İçinde etkinleştirilmemiş Windows 10 Home var bunu nasıl Windows 10 Pro'ya çevirebilirim? Daha sonra Windows 10 Pro Key'i alıp etkinleştireceğim ama internette 10 TL civarı fiyatlar var, bunlar ne kadar uygun olur?
Buraya bir bakın derim.
"Format" bilgisayarın ilk kurulumdan sonra yapılmaması gerek bir olay olduğundan dolayı zaten Microsoft'un format atın diyeceğini beklemiyordunuz herhalde?

Neye dayanarak söylüyorsun bunu? Ayrıca key'e neden boşa para vermiş oluyor? Ayalardan kod aktifleştirme bölümüne giriyor keyini ve windows update ile pro ya geçmiş oluyor işlem bu kadar basit.
Ben bu yöntemi zaten uygulamasını söyledim fakat sen update ile yapılacağını belirttin demek istediğim şu Key alması gerekli bu birincisi ikincisi evet dediğin gibi lisans değiştirerek denemeli bunu ben de söyledim üçüncüsü olmaz ise bu söylediklerim Yeniden bir Windows 10 Pro format atması gerektiğini söylüyorum. Sizinle tartışmayacağım aynı şeyleri söylüyoruz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı