Windows 10 Hoş Geldiniz Ekranında Uzun Bekletme Sorunu

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 ay önce topladığım i5 7400, GTX 1050 Ti, 8 GB ram ve 1 TB 7200 Rpm Harddiskim var. Sistemde UEFI Kurulum Windows mevcut. Sistem açılırken anakart logosuna kadar 10 saniyede falan geliyor fakat anakart logosunu geçtikden sonra beni 6-7 saniye bomboş ekranda bekletiyor, ardından Windows Hoş Geldiniz yazısı çıkıyor orda da beni 20 saniye civarı bekletiyor öyle açılıyor. Kısaca 15 saniyede açılacak sistemim Hoş Geldiniz ekranı yüzünden 45 saniyede açılıyor. Bunun bir çözümü var mıdır acaba? Fazla masaüstü uygulamam yok ve başlangıçta sadece Steam açılıyor. 1803 sürümü Windows'a sahibim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan Windows kullanıyorsan ondan olabilir. Virüslüdür veya başka bir problemi vardır veya cracklemediğinden dolayı deneme süresi bitip böyle olmuş olabilir.

Korsan Windows kullanıyorsan ondan olabilir. Virüslüdür veya başka bir problemi vardır veya cracklemediğinden dolayı deneme süresi bitip böyle olmuş olabilir.
Lisanslı Windows kullanıyorum.
Korsan Windows kullanan arkadaşımda benzer sistem var 8 saniyede açılıyor ssd yok.

bende aynı sorunu yaşıyom (korsan deil win7 den win 10 a microsoft un verdiği uygulamayla yukselttim yes format atmaya useniyom

Geri
Yukarı