Windows 10 hotkey kapatma

FAT1HIYY3

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Acer Laptop'da oyun oynuyorum fakat F tuşları medya için çalışıyor FN tuşuna basılı tutmak zorunda kalıyorum bu da oyunu zorlaştırıyor. Hotkey'i BIOS'a girmeden kapatabilir miyim? En son BIOS'a girdiğimde yanlışlıkla bir şeyi değiştirmiştim bilgisayar çökmüştü yine aynı hataları yapmaktan korkuyorum :D

BIOS'unda veya Klavye'de (ya da uygulaması varsa) değiştirme seçeneği varsa vardır, yoksa yoktur. Bende Lenovo var mesela onda BIOS'ta ya da uygulama üzerinden direk değiştirebiliyorum.

BIOS'unda veya Klavye'de (ya da uygulaması varsa) değiştirme seçeneği varsa vardır, yoksa yoktur. Bende Lenovo var mesela onda BIOS'ta ya da uygulama üzerinden direk değiştirebiliyorum.

BIOS'a bakmadım fakat laptop yeni nesillerden vardır herhalde de uygulaması var mıdır bunun Acer için? Yoksa BIOS'a gireceğim mecbur ama işte ne zaman lanet olası yere girsem yanlışlıkla başka bir şeyi değiştiriyorum.

BIOS'a bakmadım fakat laptop yeni nesillerden vardır herhalde de uygulaması var mıdır bunun Acer için? Yoksa BIOS'a gireceğim mecbur ama işte ne zaman lanet olası yere girsem yanlışlıkla başka bir şeyi değiştiriyorum.

BIOS'a girince fotoğraf at, buradan yönlendirmeye çalışayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı