Windows 10 için en uygun AV programı hangisi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
Tamamdır, teşekkürler. Comodo IS ve Malwarebytes birlikte kullanacağım.
Ek olarak MBAM yanına alternatif olarak Zemana AntiMalware yazılımını da önerebilirim.

Ek olarak MBAM yanına alternatif olarak Zemana AntiMalware yazılımını da önerebilirim.
Zemana + MBAM + Comodo mu olsun yani?
Zemana AntiLogger hakkında ne düşünüyorsun?

Evet. Bu arada AntiMalware daha iyi olur.
Tarama yapmaya çalışıyorum fakat iptal oluyor; (Başlatıyorum 3 saniye sonra iptal oluyor.)
400825

Comodo bilincli kullanilirsa bilgisayarinizi bir kaleye donusturme kabilyetine sahip. Antivirus + HIPS + AutoSandbox + Firewall gibi kompleks bir korumayi baska ucretsiz bir programda goremedim henuz. Ozellikle AutoSandbox, Comodo tarafindan bilinmeyen uygulamalari sandbox icinde calistirarak teorik olarak bilmediginiz zararli yazilimlara karsi bile kesin koruma sagliyor. Eger virus direk olarak sandbox asmak icin yazilmamis ise, virusun bilgisayarinizda herhangi bir degisiklik yapmasi hic olasi degil.

Ama HIPS' tir, Sandbox' tur, biraz daha neyin ne oldugunu bilen kullanicilar tarafindan kullanilmazsa popuplar ile can sikabilir.

Kaspersky Security Cloud Free oneririm ben sahsen, hic bir sey yapmaniza gerek olmayan, gayet guclu bir antivirus.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı