Windows 10 için güvenilir site önerisi

Synchronic

Hectopat
Windows 10 için key alacaktım da acaba daha önceden almış olan kişiler internet üzerinden güvenilir satış adreslerini söyleyebilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
N11 üzerinden 15TL’ye almıştım zamanında. N11’in arama kutusuna Windows 10 key anahtar kelimelerini girersen karşına çıkar birkaç satıcı. Fiyatı sana uygun ve satış sonrası puanı yüksek olan birinden alabilirsin.

DurmaPlay'den 35 TL ye Windows 10 Pro key aldım. Sorunsuz aktifleşti Retail olarak. Arkadaşım da aynı şekilde.
Peki beyler bu OEM denen şey ne oluyor ?
Pek fark eder mi ?
Durmaplay'den alabilirsiniz.
Home ile Professional'in fiyatının aynı olması bana biras garip geldi,Professionalde daha çok özellik yok mu ?

Son düzenleme:
Pek fark eder mi ?
Oem dedikleri biosuna gömülüyor. Yani yalnızca o anakartta kullanabilirsin o keyi. Farklı bir pc de veya anakart üzerinde kullanamazsın. Birde destek meselesi vardı sanırım . Satıcılar keyler için oem diyor ama aktifleşince oem değil retail olarak gözüküyor.

Oem dedikleri biosuna gömülüyor. Yani yalnızca o anakartta kullanabilirsin o keyi. Farklı bir pc de veya anakart üzerinde kullanamazsın. Birde destek meselesi vardı sanırım . Satıcılar keyler için oem diyor ama aktifleşince oem değil retail olarak gözüküyor.
Peki retail nedir :D

Pek fark eder mi ?

Home ile Professional'in fiyatının aynı olması bana biras garip geldi,Professionalde daha çok özellik yok mu ?
Professional iş için galiba Home kullanıcı için yeterli gibi duruyor.
@Driftçi sultan evet daha fazla özellik var ama aynı fiyat. İlginç ama güzel.
Home alsam yetmez mi ?
Sanki gereksiz özellikler gibi...
İş yeri için felan galiba...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı