Çözüldü Windows 10 için NVIDIA GeForce 7300 LE driver kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

558760

Centipat
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 7300 LE
Ekran kartımın en son Windows 8 için driver sürücüsü çıkmış. Ben bu Driver'ı şu anda 8.1'de sorunsuz kullanıyorum. Aynı driver Windows 10'da da kullanılabilir mi? Uyarlamanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şansını deneyebilirsin, düşük ihtimal olsa bile belki çalışır. Mesela, benim GT 430 sürücüsü Windows 10 destekliyor ama Windows 11 için kullanabiliyorum. Deneyerek görmen kesin sonuç verecektir.

NVIDIA GeForce 7300 LE Windows 10 driver sorunu (Microsoft)

Windows 10 kurdum, Windows 8 için olan Driver'ı da yükledim. Sadece saydamlık efektleri uyumsuzluk çıkardı, onları kapatınca sorunsuz çalışmaya başladı. Teşekkürler.
Şansını deneyebilirsin, düşük ihtimal olsa bile belki çalışır. Mesela, benim GT 430 sürücüsü Windows 10 destekliyor ama Windows 11 için kullanabiliyorum. Deneyerek görmen kesin sonuç verecektir.

NVIDIA GeForce 7300 LE Windows 10 driver sorunu (Microsoft)

Windows 10 kurdum, Windows 8 için olan Driver'ı da yükledim. Sadece saydamlık efektleri uyumsuzluk çıkardı, onları kapatınca sorunsuz çalışmaya başladı. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı