Windows 10 ile Android Uygulamaları Çalışır mı?

Yunus Emre231203

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 tam sürüm çıkınca APK desteği gelir mi? Google Play store uygulamalarını kullanabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, Microsoft sadece geliştiricilere bir nevi köprü sunuyor uygulamalarını veya oyunlarını Windows platformuna getirmeleri için. APK desteği gibi bir şey gelmeyecek, sadece geliştiriciler isterse uygulamalarını veya oyunlarını kolayca Windows'a getirebilir Microsoft'un sunduğu kolaylıklar ile.

Kullanamazsın. Kullanmış olsaydık WP, Android, iOS kendi marketini yapar mıydı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey mümkün değil gibi. Fakat windows, geliştiricilerle görüşüp uygulamaları kendi mağazına eklerse orası ayrı.

Yolları var. Sanal makineler ve emulatörler yardımıyla yapılabilir...

Şahsen benim tercihim Genymotion. Oldukça başarılı ve Windows, Mac ve Linux versiyonları var...

Genymotion

Bu arada bu program nedir ne işe yarar? Merakımı mazur görün :)

Böyle bir şey mümkün değil gibi. Fakat windows, geliştiricilerle görüşüp uygulamaları kendi mağazına eklerse orası ayrı.

Bu arada bu program nedir ne işe yarar? Merakımı mazur görün :)
Bir android emulatör diyebilirsin buna. Bundan -Tamamen hilesiz, hile yapıyorsam...- clash of clans oynuyorum. :) Kendi telefonumda kurmayı gözüm almadığı (Güvenlik sebebiyle) programları buna kuruyorum. Ayrıca aynı gerçek bir telefon gibi olduğu için android geliştiricilerine de tavsiye ederim. :)

Bir android emulatör diyebilirsin buna. Bundan -Tamamen hilesiz, hile yapıyorsam...- clash of clans oynuyorum. :) Kendi telefonumda kurmayı gözüm almadığı (Güvenlik sebebiyle) programları buna kuruyorum. Ayrıca aynı gerçek bir telefon gibi olduğu için android geliştiricilerine de tavsiye ederim. :)

Anladım. Teşekkürler cevap için :) Bu mesajınıza denk geldiğim için şanslıyım zira ben BlueStacks'i kurmaya çalışmıştım önceden fakat Win8.1 ile uyum sorunları vardı sanırım o yüzden kuramadım. Benim de abim Clash Of Clans oynuyor onun için bir Android emulator arıyordum. Acaba Genymotion Win8.1'de çalışır mı bir bilginiz var mı? :)

Bu arada konuyu saptırdığım için özür dilerim arkadaşlar :D

Anladım. Teşekkürler cevap için :) Bu mesajınıza denk geldiğim için şanslıyım zira ben BlueStacks'i kurmaya çalışmıştım önceden fakat Win8.1 ile uyum sorunları vardı sanırım o yüzden kuramadım. Benim de abim Clash Of Clans oynuyor onun için bir Android emulator arıyordum. Acaba Genymotion Win8.1'de çalışır mı bir bilginiz var mı? :)

Bu arada konuyu saptırdığım için özür dilerim arkadaşlar :D
Windows, Linux ve Mac versiyonları mevcut. XP'de emin değilim ama 8.1 (En son sürüm) çalıştırır sanıyorum :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı