Windows 10 İlk İzlenimler

Animasyonlar çok iyi olmuş. Sistem çok hızlanmış. Uygulama izinleri eskiden 5-6 saniye de görünürken artık anında geliyor. Ancak bence bunlar için yeni bir sistem çıkartmak yerine Windows 8.2 olarak yola devam edilebilirdi. Bakalım kararlı sürümde nasıl yenilikler gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'u kurdum sürücülerini de kurdum etkinleştireyim dedim. Etkinleştirdim başlat menüsü ve açılış kapanış ekranı siyah oldu. Ben bundan hiç bir şey anlamadım. Benim dışımda bununla karşılaşan var mı? Ve bu siyah ekranı nasıl eski haline döndürebilirim?

Ben de etkinleştirilmemiş olarak geldi Microsoft'un sitesindeki key ile etkinleştirdim. Dediğim siyah ekran tema ilgiliymiş resmin durumuna göre kendisi de değişiyor.

Tüm updateleri yaptım şu an Origin'de sürekli oynadığım Battlefield 4 ve 3 çalışmıyor.

Windows yeni güncelleme ile bu eklentiler yapılabilirdi. Windows 8 den bir farkını bulamadım ben. Not: İndirmedim dışarıdan gözlemlediklerimi söylüyorum.

Biraz önce indirip kurdum. Gayet akıcı ve güzel. Belki 8.1 üzerine bir paket ile yapılabilirdi bunlar ama burada asıl olay tüm Windows platformlarının aynı olacak olması. Microsoft bunun için yeni sayfa açıp yapmak istemiş ve mantıklı da.
Windows Phone 8.1 kullanıyorum. Yeni gelecek Windows 10 merakla bekliyorum.

Geri
Yukarı