Windows 10 İmajı, DISM Aracıyla Nasıl Onarılır?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 10 İmajı, DISM Aracıyla Nasıl Onarılır?
Windows 10’da karşılaştığınız sorunları SFC komutu ile çözemiyorsanız, DISM aracını kullanarak Windows imajını onarıp, SFC’nin işini yapmasını sağlayabilirsiniz. Windows 10, Deployment Image Servicing and Management (DISM) adında kullanışlı bir komut satırı aracına sahip. Vista SP1’den beri bu araç var olsa da, Windows 10 ve Windows 8.1 ile birlikte varsayılan olarak yüklü geliyor. Aracı kullanarak Windows […]

Devamı: Windows 10 İmajı, DISM Aracıyla Nasıl Onarılır?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu işlemler ile, mesela işletim sistemim çok ağır bir trojan tarafından çökertilirse, güvenli modtan komut satırına bunları girerek, USB belleğe Windows 10 ISO yazdırarak, sistem dosyalarını format atmadan ve dosyaları silmeden geri yükleyerek, sistemi kurtarabilme ihtimalim var mı demek bu?

Bu işlemler ile, mesela işletim sistemim çok ağır bir trojan tarafından çökertilirse, güvenli modtan komut satırına bunları girerek, USB belleğe Windows 10 ISO yazdırarak, sistem dosyalarını format atmadan ve dosyaları silmeden geri yükleyerek, sistemi kurtarabilme ihtimalim var mı demek bu?
Amin :D

Amin cümleten :LOL:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı