Windows 10 imajı yükleme sorunu

Hocam pc yi shıft tuşuna basıp yeniden başlatıyorum sorun gider gelişmiş seçenekler kısmına tıklayıp sistem görüntüsü yükle yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam o kısma tıklayınca pc içinde 1 th lik hdd var ordaki imajı görüyor ileri deyince de resimdeki hatayı alıyorum
Eğer imaj dosyasıyla windowsu kurucağınız harddisk aynı bellekse normal değil mi hata vermesi. İmaj dosyasını harici bir belleğe aktarın aynı yöntemi tekrar deneyin.

Eğer imaj dosyasıyla Windows'u kurucağınız hard disk aynı bellekse normal değil mi hata vermesi. İmaj dosyasını harici bir belleğe aktarın aynı yöntemi tekrar deneyin.

Yok hocam imaj dosyası kuracağım diskte değil bilgisayarın içinde 2 tane disk var birisi SSD diğeri normal bir terabaytlık hard disk imaj diski bir TB hard diskin içinde.

Yardımcı olmaya çalışan herkese öncelikle çok teşekkür ederim sorunumu çözdüm.
Nasıl çözdüğümü de anlatmak istiyorum belki bu duruma düşen birisi bundan faydalanır.
Öncelikle almış olduğum sistem görüntüsünde bilgisayarın gelişmiş ayarlarından direkt olarak yüklemeye çalıştığımda anlattığım gibi hatayı verdi daha sonrasında ise ön yüklenebilir format USB'yi bilgisayarıma taktım format atmaya başlıyor gibi ilerlerken bilgisayarınızı onarım yazısı çıkıyor oradan girip yönergeleri izledikten sonra kabul etti hata vermeden sistem görüntüsünü tekrardan yükledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı