Windows 10 İndirememe Sorunu

Eraykucuk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Orjinal windows7 sahibiyim. Yeni bir bilgisayar alacağım için, windows10 indirmeye karar verdim. Bunun icin windowsun orjinal sitesinden indirecektim fakat belirtilen linkte(bkz:rehber), sadece yükseltme seceneği cıkıyor. Telefondan girdigimde ise yükleme ekranını sorunsuz görebiliyorum. Sizce nasıl indirebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler :)

Hocam yardımlarınız için teşekkürler. Orjinal siteden indirmeyi başardım fakat bir sorum daha olacak izninizle. Yükleme ekranında sadece sürüm olarak windows 10 ve windows 10 N adında 2 sürüm cıkıyor. Ben windows 10 pro yüklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Windows 10 yazan seçenek Home ve Pro sürümünü içeriyor. Windows 10 önizleme sürümleri için Home ve ya Pro diye ayrı kurulum indirmiyorduk. Tek kurulum ile lisans ayarlarımız bozulmadan önizleme sürümlerini kullanabiliyorduk. Aynı sistemi stabil sürüm için de yaptılar.

Hocam bana zamanınızı ayırdığınızı icin size saygı ve sevgilerimi sunarım ve affınıza sığınarak son sorumu soracağım. Windows 10 kurulum aracıyla windows10'u flash belleğe yazdırdıgım zaman uefi olarak kurmam mümkünmü? Yoksa iso olarak indirip, rufus aracı ilemi uefi windows10 elde ediliyor. Tekrardan ilgilendiğiniz için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı