Windows 10 Insider Preview Sürümü 1909 olarak Gözükmüyor

siresatt

Hectopat
Forza Horizon için geliştirici modu açmıştm; dün güncelleme yaptım ve Insider Preview sürümüne geçti, öncesinde normal sürümü kullanıyordum. Güncelledikten sonra hem 1903 olarak görünüyor hem de Xbox 360 Gamepad driveri bozuldu oyun oynayamıyorum! 1909 kurulum ISO'sunu indirip yükseltme denedim "uygulamalarınız ve verileriniz kurtarılamaz" hatası aldım. Ya driveri düzeltmem gerek ya da Windows'un güncellemeden önceki sürümüne dönmem. Lütfen yardım edin, iyi forumlar.

Ekran Alıntısı.PNG

Beta sürümleri günlük kullandığınız bilgisayara kurmamanız gerektiğini bilmiyor musunuz?

Siz geliştirici değilseniz ne işiniz var preview ile eğer geliştiriciyseniz de bunun için ayrı bir disk veya bilgisayar kullanmalısınız.

previewdan normal sürüme veri kayıpsız geçiş mümkün değil. Yapabileceğiniz 2 durum var.

1. yeni previewı beklemek
2. format atıp 1909 kurmak.

Oyunu deneyip satın aldım, ayarı değişmemişim. Bu zaman kadar güncellemeleri sürekli kontrol ederim hiç Insider Preview güncellemesi almadım, dün oldu bu. Windows.old klasöründeki Xbox driver dosyasını kopyalarken de yedekleme izni istiyor. Insider Preview sonuçta en son sürüm değil mi beta bile olsa? Neden 1903 yazmakta hala?

Preview ayarı önerilendeydi, hızlıya çektim yenisi gelsin diye. Geldi kurdum ve sonuç yine aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı