Windows 10 insider preview programından çıkma

Soullessss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Windows 10 İnsider Preview güncellemesi yaptım. Ekran kartını da güncelledi. PC cok yavaşladı, oyunlarda tıklayınca oyundan atıyor. 120 FPS almama rağmen, bu İnsider programından cıkabilir miyim? Windows'u sıfırlamadan veya dosyaları kaybetmeden, o kadar program var. Hepsini kurmak zor olur. Cevaplarınız icin simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sürümdesin bilmiyorum ama ben bütün sürümleri çıkar çıkmaz yükleyen birisi olarak bahsettiğin sorunların hiçbirini yaşamadım.

Var olan sürümden başka bir sürüme geçmek için buradan 1607 stabil sürümü indirebilirsin:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

İleriki sürümleri almak istemiyorsan Insider Preview derlemelerini durdur diyebilirsin:

upload_2017-1-26_13-12-40.png

Şu an benim kullandığım sürüm:

upload_2017-1-26_13-13-29.png

Benim kullandığım sürümde aynı fakat güncellediğimden beri bilgisayarım programlarla uyumsuz çalışmaya başladı, örneğin after effect'te yaptığım composition beyaz renk olarak gösteriyor, cs go gibi oyunlarda da fps normal olmasına rağmen hiçbir tuşa basamıyorum direkt masaüstüne atıyor.Pc'nin açılış hızına 20 saniye daha eklendi.Dediğiniz windows'u indirsen dosyalarım kaybolurmu veya programları tekrardan yüklemem gerekirmi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    78,6 KB · Görüntüleme: 348
  • after effect.png
    after effect.png
    45 KB · Görüntüleme: 326
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı