Çözüldü Windows 10 internet bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bartuhane

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 11di ve Windows 10 yaptım kendi sitesinden indirerek. Bilgisayarım açıldığında kurulum ekranı geldi ve Lütfen bir ağ bulun yazıyordu Allah Allah dedim ve internetsiz devam et dedim.PC açıldı ve aygır yöneticisine girdim Realtek PCle GbE Familynin üzerinde ünlem var. Kablosuz bağlanamıyorum bilgisayara güncelleştiremiyorum. Cihazı kaldırınca tekrar ekleyince hal ünlem oluyo. Lütfen yardım edin. Sağ tıklayıp özellikler dediğimde (Windows bu donanımın aygıt sürüsünü başlatamıyor. (Kod 37) ) yazıyor.

Bilgisayarım Windows 11'di ve Windows 10 yaptım kendi sitesinden indirerek. Bilgisayarım açıldığında kurulum ekranı geldi ve lütfen bir ağ bulun yazıyordu Allah Allah dedim ve internetsiz devam et dedim. PC açıldı ve aygır yöneticisine girdim Realtek pcle GBE familynin üzerinde ünlem var. Kablosuz bağlanamıyorum bilgisayara güncelleştiremiyorum. Cihazı kaldırınca tekrar ekleyince hal ünlem oluyor. Sağ tıklayıp özellikler dediğimde (Windows bu donanımın aygıt sürüsünü başlatamıyor. (kod 37) ) yazıyor.

İnternetten sürücüleri indirip kurmayı dener misiniz?

Bilgisayarım Windows 11'di ve Windows 10 yaptım kendi sitesinden indirerek. Bilgisayarım açıldığında kurulum ekranı geldi ve lütfen bir ağ bulun yazıyordu Allah Allah dedim ve internetsiz devam et dedim. PC açıldı ve aygır yöneticisine girdim Realtek pcle GBE familynin üzerinde ünlem var. Kablosuz bağlanamıyorum bilgisayara güncelleştiremiyorum. Cihazı kaldırınca tekrar ekleyince hal ünlem oluyor. Sağ tıklayıp özellikler dediğimde (Windows bu donanımın aygıt sürüsünü başlatamıyor. (kod 37) ) yazıyor.

Yeniden başlatmayı denedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüsünü telefondan indirip USB kabloyla atabilirsiniz ya da başka bir bilgisayardan indirip USB ile atabilirsiniz yine.

Bilgisayarım Windows 11'di ve Windows 10 yaptım kendi sitesinden indirerek. Bilgisayarım açıldığında kurulum ekranı geldi ve Lütfen bir ağ bulun yazıyordu Allah Allah dedim ve internetsiz devam et dedim. PC açıldı ve aygır yöneticisine girdim Realtek PCle GBE Familynin üzerinde ünlem var. Kablosuz bağlanamıyorum bilgisayara güncelleştiremiyorum. Cihazı kaldırınca tekrar ekleyince hal ünlem oluyor. Sağ tıklayıp özellikler dediğimde (Windows bu donanımın aygıt sürüsünü başlatamıyor. (Kod 37) ) yazıyor.

Ünlem olan Realtek aygıtını aygıt yöneticisinden kaldırıp PC yeniden başlatıp tekrar dene.

İnternetten sürücüleri indirip kurmayı dener misiniz?

Nasıl yapacağım?
Yeniden başlatmayı denedin mi?
Evet işe yaramadı.
Sürücüsünü telefondan indirip USB kabloyla atabilirsiniz ya da başka bir bilgisayardan indirip USB ile atabilirsiniz yine.
Nasıl bulacağım sürüsünü?
Ünlem olan Realtek aygıtını aygıt yöneticisinden kaldırıp PC yeniden başlatıp tekrar dene.

Denedim ve işe yaramadı. Ben sıfırladıktan sonra oldu, sonra sorun devam edince tekrar sıfırladım.

Nasıl yapacağım.

Evet işe yaramadı.

Nasıl bulacağım sürüsünü?

Denedim ve işe yaramadı. Ben sıfırladıktan sonra oldu sonra sorun devam edince tekrar sıfırladım.

Başka bir bilgisayar varsa PC modeli ile indirebilirsiniz.

Aygıt yöneticisinde sarı ünlem işareti olana sağ tıkla, özellikler de ayrıntılar sekmesinde donanım kimlikleri kısmını buraya yapıştır.

Hiçbir şey yazmıyor.
Aygıt yöneticisinde sarı ünlem işareti olana sağ tıkla, özellikler de ayrıntılar sekmesinde donanım kimlikleri kısmını buraya yapıştır.
IMG20210702113241.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı