Windows 10 İnternet Yok Hatası

Coder2020

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda internete girebilmeme rağmen Windows internet yok diyor, bu sebeple Windows güncelleştirmelerini alamıyorum. Excel vb. uygulamalara giriş yapamıyorum ve Steam'e giriş yapabilmeme rağmen Origin'e bağlanamıyorum. İnternet serviş sağlayıcımı aradım herhangi bir sorun bulamadılar. Modem müşteri hizmetlerini aradım onlarda sorun bulamadılar en son bilgisayara format attım fakat hala sorunum devam ediyor. İnternete giriş yapabiliyorum hatta bu konuyu sorun yaşadığım interneti kullanarak atıyorum sadece hem sarı ünlem işareti var hemde internet yok yazıyor ve origin yada office gibi programlara giriş yapamıyorum. Lütfen bilgili arkadaşlar çözümlerini yazabilirlerse sevinirim.

İşletim sistemim: Win10 Pro 1809

369156369157369158

Son düzenleyen: Moderatör:
Aida64 rapor oluşturdum tam olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorum ama umarım doğrudur. Eğer değilse tekrar yaparım. Kaspersky ile tarama yapıyorum şuan 40 dk kaldı diyor.
İmzamdan Aida64 sonucunu bir paylaşın. Kaspersky ile sistemi bir taratın.
Taramayı tamamladım herhangi bir tehdit bulunamadı yazıyor.
İmzamdan Aida64 sonucunu bir paylaşın. Kaspersky ile sistemi bir taratın.

Dosya Ekleri

• Report.txt
    682,9 KB · Görüntüleme: 48
  • Report.txt
    682,9 KB · Görüntüleme: 580
  • rapor kaspersky.txt
    252 bayt · Görüntüleme: 114
Son düzenleme:
Hala dosya yok?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı