Windows 10 internete bağlanmama sorunu

Samedo06

Kilopat
Daha fazla  
Ben bugün bilgisayarını açtım ve Wi-Fi tuşundan bağlanmaya çalıştım ancak "Bağlanılıyor" dedi ve kaldı. Sorun gider dediğimde ise "Ethernet bağdaştırıcısının sürücüsünde bir sorun olabilir." ve "Wi-Fi bağdaştırıcısının üzerinde sorun olabilir." dedi. Onar tuşuna bastığımda ise hata verdi. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarınız masaüstü mü? Aynı sorun bende de olmuştu. Ethernet kartını çıkarıp takmıştım. Vidaları gevşemişti, iyice sıktım. Artık bir sorun olmuyor. Hatta ethernet kartını çıkarmanıza da gerek yok. Sadece modemden ethernete giden kabloyu çıkarıp takın.
Bilgisayarınız masaüstü mü? Aynı sorun bende de olmuştu. Ethernet kartını çıkarıp takmıştım. Vidaları gevşemişti, iyice sıktım. Artık bir sorun olmuyor. Hatta ethernet kartını çıkarmanıza da gerek yok. Sadece modemden ethernete giden kabloyu çıkarıp takın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı