Windows 10 ISO dosyasını düzenlemek

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 ISO dosyasını indirip mesela içerisinde güncelleme nasıl ekleyebiliriz? Gereksiz uygulamaları silip ISO hazırlayabilir miyim? Öylece format dosyası yapmak istiyorum. Bir nevi hızlı bir sistem sitelerde görüyorum şunu kaldırdık gibi sistemler yapıyorlar nasıl yapılıyor? Windows ISO'da arkaplan resmini nasıl değiştirebilirim?

Arkadaşlar Windows 10 ISO dosyasını indirip mesela içerisinde güncelleme nasıl ekleyebiliriz? Gereksiz uygulamaları silip ISO hazırlayabilir miyim? Öylece format dosyası yapmak istiyorum. Bir nevi hızlı bir sistem sitelerde görüyorum şunu kaldırdık gibi sistemler yapıyorlar nasıl yapılıyor? Windows ISO'da arkaplan resmini nasıl değiştirebilirim?
DISM aracı ile bir şeyler yapılabilir.

Lakebey ntlite tam olarak biliyor musunuz? Beraber yapalım mı? Proje yapmak istiyorum.
Teknik124 bey Team atsam yardımcı olur musunuz acaba?
Yardımcı olsan teknik124 bey yapıp formda paylaşmak istiyorum ISO'mu? Düzenlemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lakebey ntlite tam olarak biliyor musunuz beraber yapalımmı proje yapmak istiyorum.
Teknik124 bey Team atsam yardımcı olur musunuz acaba.
Yardımcı olsan teknik124 bey yapıp formda paylaşmak istiyorum isomu düzenlemek istiyorum.
İnternette çok fazla DISM GUI aracı var onlara bakabilirsin. Çok fazla uğraşmadım ben sadece dotnet yükleyip bıraktım. Ayrıca çok fazla süre yiyor ve bazen sorunlar çıkarabiliyor. Ayrıca etiketlerken başına @ eklemeyi unutma. Örnek : @Teknik124

Yada kur ReviOS gitsin ben custom ISO yapıyordum NTlite ile hiç bir şekilde modlayanlar kadar derine inecek ne bilginiz nede öğrenecek hevesiniz kalır.

Geri
Yukarı