Windows 10 ISO DVD'ye yazma

Bay Oyuncu

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, benim elimde bir Windows 10 Pro. ISO dosyasi var ve ben bunu DVD'ye yazdirmak istiyorum. Nasil yazdirmam gerektigini bilmiyorum. DVD'nin icine direkt Windows 10 Pro. ISO dosyasinimi yoksa ISO dosyasinin icindekilerimi yazdirmam gerek? Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, benim elimde bir Windows 10 Pro. ISO dosyasi var ve ben bunu DVD'ye yazdirmak istiyorum. Nasil yazdirmam gerektigini bilmiyorum. DVD'nin icine direkt Windows 10 Pro. ISO dosyasinimi yoksa ISO dosyasinin icindekilerimi yazdirmam gerek? Simdiden teşekkürler.
Niye 📀?

Flaş bellek var mı? Rufus ile yazabilirsin.

Boş DVD sürücüye koy, İSO dosyanın üzerine sağ tıkla ve imajı dosyasını yazdır.

@tearsbeforecrying
Bos DVD var hocam ama Windows 7 USB DVD Download Tool programi ile yazdiriyorum. DVD'nin icine .ISO dosyasinin direkt kendisinimi atayim yoksa ISO dosyasinin icindekileri cikarip bos DVD'ye mi yazdirayim?

Bos DVD var hocam ama Windows 7 USB DVD Download Tool programi ile yazdiriyorum. DVD'nin icine .ISO dosyasinin direkt kendisinimi atayim yoksa ISO dosyasinin icindekileri cikarip bos DVD'ye mi yazdirayim?
Neden anlaşamadık? 🙂

İndirmiş olduğun iSO dosyasına sağ tıkla, imajı yazdır tıkla. Ek bir uygulamaya gerek yok.

Bos DVD var hocam ama Windows 7 USB DVD download tool programi ile yazdiriyorum. DVD'nin icine. ISO dosyasinin direkt kendisinimi atayim yoksa ISO dosyasinin icindekileri çıkarıp bos DVD'ye mi yazdirayim?

ISO dosyası direkt olarak DVD'ye atılmaz. İçindekiler atılır.

Diğer seçenekler ve uygulamalar da ISO dosyasını direkt yazmazlar zaten, siz sadece ISO dosyasını seçersiniz, içindeki dosyaları çıkartıp o dosyaları yazarlar.

Geri
Yukarı