Çözüldü Windows 10 ISO Olarak Nasıl İndirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cihatk

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525000073
Arkadaşlar 2 gündür arıyorum, bulamadım. Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum rehberindeki siteleri denedim. Hepsinde ISO seçtiğim halde setup dosyaları yükleniyor. Microsoft'un kendi sitesinde de aynı durum geçerli. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır Rufus'a USB belleğine yazdırdıktan sonra Setup klasörleri gelmesi normal. Bu artık kurulumun hazır olduğunu gösterir. Her şey normal. BIOS'a girip kurulum yapmaya hazır.
Microsoft sitesi Windows kullandığını anladığı anda sana aracı indirtir. Telefondan girip indirmeye başlayıp linki kopyalayıp bilgisayardan indirmeye devam edebilirsin ya da buradan indirebilirsin.

@Bal Porsuğu attığın linki de denedim. Yine setup olarak yüklüyor.
Heryerden denedim. Hep şu dosyaları indiriyor. İSO olarak indiremiyorum.

Screenshot_1.jpg

Ayrıca telefondan girip indirmeye başlayıp linki kopyaladım. Bilgisayardan devam ettirdim. Sonuç aynı.

Az önce yeniden denedim. Mediacreationtool ile indirdim İSO. Ama yine setup dosyaları indi.

Hayır Rufus'a USB belleğine yazdırdıktan sonra Setup klasörleri gelmesi normal. Bu artık kurulumun hazır olduğunu gösterir. Her şey normal. BIOS'a girip kurulum yapmaya hazır.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı