Windows 10 ISO Yavaş İniyor

MbaBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bidiğiniz gibi forumda Recep Baltaş'ın hazırladığı bir kurulum rehberi mevcut. Bu rehberi gayet güzel anladım, Rufus yazılımını indirdim ancak gel gelelim bir türlü ISO dosyasını indiremiyorum.

Depolama sitelerinin hiçbiriyle başa çıkamıyorum: Birisinin indirme hızı cok yavaş (6 saatte indiriyor yahu ben Steam'den 60 GB oyunu 5 saatte indiriyorum) ötekisinde indirme limiti var. Diğerinde de veri indirme sınırı aşılmış illaki üyelik istiyorlar. Özellikle son siteden bayağı tırsıyorum zira bir zamanlar her yere kendi uygulamalarını zorla indirtiyor ve silinmiyordu.

Acaba Microsoft'un kendi sitesindeki kurulum aracını kullansam; hazırlayacağım USB, Recep Bey'in rehberde yaptığı USB ile aynı mı olacak? Yoksa farklı bir şey mi? Bir zararı olur mu "Microsoft medya oluşturma aracını" kullansam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Bey'in rehberinden sonra Windows Medya Oluşturma Aracı güncellendi diye hatırlıyorum. O araç gayet güvenilirdir. Direkt olarak USB'nin içine oluşturuyor ve windowsu kurabiliyorsunuz. Geçen gün test ettim hiçbir sıkıntı yok. Windowsun kendi sitesindeki aracı indirip devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı