Windows 10 ISO'su USB'ye yazdırma

ceferrzayevv

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, nasılsınız? Bilgisayarımda sorun çıktığı için format atacağım. Windows 10 yükleyeceğim fakat ISO dosyasını USB'ye nasıl yazdırılacağını, hangi programı kullanacağımı bilmiyorum. İlgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selamünaleyküm, nasılsınız? Bilgisayarımda sorun çıktığı için format atacağım. Windows 10 yükleyeceğim fakat ISO dosyasını USB'ye nasıl yazdırılacağını, hangi programı kullanacağımı bilmiyorum. İlgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Rufus programı ile ücretsiz şekilde yazdırabilirsin hocam.

Ventoy veya Rufus kullanarak indirdiğiniz ISO dosyasını yazdırabilirsiniz. Bu videolar yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamünaleyküm, nasılsınız? Bilgisayarımda sorun çıktığı için format atacağım. Windows 10 yükleyeceğim fakat ISO dosyasını USB'ye nasıl yazdırılıcağını, hangi program kullanacağımı bilmiyorum. İlgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Konu başlığında sorun olmuş. Windows 10 ISO'su USB'ye nasıl yazdırılır?

Rufus programı ile ücretsiz şekilde yazdırabilirsin hocam.

Öneriniz için teşekkürler hocam.

Microsoft un kendi sitesinden rufusu indiriyorsunuz rufus programından İSO yu seçiyorsunuz ve usb yi o kurulumu yapıyor bu kadar basit

Yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bir sorum daha olacaktı. Rufus programında MBR GPT diye seçenekler var. Benim bilgisayar MBR fakat bazı yerlerde MBR disklere Windows 10 ISO'su yüklenemiyor, hata veriyor diye bir şey okumuştum. Bu ne kadar doğru?

Yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bir sorum daha olacaktı. Rufus programında MBR GPT diye seçenekler var. Benim bilgisayar MBR fakat bazı yerlerde MBR disklere Windows 10 ISO'su yüklenemiyor, hata veriyor diye bir şey okumuştum. Bu ne kadar doğru?
Hocam bir çok faktöre göre değişkenlik gösterebilir denemeniz lazım.

Geri
Yukarı