Windows 10 Kalıcı Pro Keyi Nereden Alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Ben Windows 10 Pro almak istiyorum. Ama bilgisayarda istediğim kadar parça değişimi yapmak ve istersem komple yeni bilgisayar alıp onda da satın alacağım keyi bilgisayarın ömrü değil kendi ömrüm boyunca kullanmak istiyorum. Böyle keyler nerede satılıyor?

Eğer öyle istiyorsan Kutulu Windows 10 alacaksın yani ona ''Retail'' key deniyor ve çok pahalı bence almamanı tavsiye ediyorum yani bir oem aldın diyelim 70 lira 1 bilgisayarda kullandın zaman geçti ve yeni bir pc alacaksın ve 70 liraya tekrar alırsın 140 lira ediyor bence bu daha hesaplı ve mantıklı bir seçim olacaktır. Ama eğer illaha da dediğim gibi olsun diyorsan 470 liradan başlayan fiyatlarla çeşitli alışveriş sitelerinden alabilirsin.

Eğer öyle istiyorsan Kutulu Windows 10 alacaksın yani ona ''Retail'' key deniyor ve çok pahalı bence almamanı tavsiye ediyorum yani bir oem aldın diyelim 70 lira 1 bilgisayarda kullandın zaman geçti ve yeni bir pc alacaksın ve 70 liraya tekrar alırsın 140 lira ediyor bence bu daha hesaplı ve mantıklı bir seçim olacaktır. Ama eğer illaha da dediğim gibi olsun diyorsan 470 liradan başlayan fiyatlarla çeşitli alışveriş sitelerinden alabilirsin.
Çok pahalıymış o OEM alacağım ama kinguinden alamıyorum böyle diyor. Nereden alacağım ben bu keyi
Adsız.png
Ekran Alıntısı.JPG

Kredi kartınızın 3D güvenlik girişini yapmamışsınız. Hangi bankanın kredi kartını kullanıyorsanız onunla ilgili siteye gidin. 3D güvenlik ile ilgili illaki bir şey görürsünüz. Talimatları yerine getirin. Ondan sonra kredi kartınız 3D güvenlik prosedürüne uygun olacaktır. Alışveriş yapabilirsiniz. Bu prosedürün amacı hırsızların çalıntı kartla veya dolandırıcıların kart bilgilerinizle alışveriş yapmasızı engellemek. Bence çözüm bu şekilde. Başka bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Sent from my ASUS_Z00AD using Technopat Sosyal mobile app

Yahu ücretsiz açık kaynak ve güvenli Linux varken, Yine ücretsiz ve Windows'u her türlü tokatlayabilecek Macos varken, Windows'a o kadar para vermeyi anlayamıyorum. :)

Ben Gittigidiyor sitesinden almıştım 1 hafta önce 70 liraya buradaki rehberlerden faydalanıp uefi kurulum yaptım ve kullanıyorum iyi ki almışım tavsiye edebilirim. Çok başarılı satıcı madalyası olan satıcılardan almanı öneririm.

Kredi kartınızın 3D güvenlik girişini yapmamışsınız. Hangi bankanın kredi kartını kullanıyorsanız onunla ilgili siteye gidin. 3D güvenlik ile ilgili illaki bir şey görürsünüz. Talimatları yerine getirin. Ondan sonra kredi kartınız 3D güvenlik prosedürüne uygun olacaktır. Alışveriş yapabilirsiniz. Bu prosedürün amacı hırsızların çalıntı kartla veya dolandırıcıların kart bilgilerinizle alışveriş yapmasızı engellemek. Bence çözüm bu şekilde. Başka bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Sent from my ASUS_Z00AD using Technopat Sosyal mobile app
Gelen kodu giriyorum ama bir türlü kabul etmedi çok garip.
Yahu ücretsiz açık kaynak ve güvenli Linux varken, Yine ücretsiz ve Windows'u her türlü tokatlayabilecek Macos varken, Windows'a o kadar para vermeyi anlayamıyorum. :)
O dediğin işletim sistemlerinde oyunları sorunsuz oynayabilecek miyim? Ve işin sürücü boyutu var birde sürücüler sorunsuz çalışacak mı? Bilmiyorum. Ben Windows'tan vaz geçmem.
Ben Gittigidiyor sitesinden almıştım 1 hafta önce 70 liraya buradaki rehberlerden faydalanıp uefi kurulum yaptım ve kullanıyorum iyi ki almışım tavsiye edebilirim. Çok başarılı satıcı madalyası olan satıcılardan almanı öneririm.
Linkini atar mısınız lütfen. Ve key de bir sorun var mı? Onuda yazarsanız iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda Lisanslar tek bilgisayar içindir ve süresizdir. yazıyor ama :D
Lisanslar tek bilgisayar içindir ve süresizdir.
Linkteki adamdan bende aldım keyi bekliyorum. Bakalım Windows 10 PRO 64 bit istediğimi belirttim. Hadi hayırlısı. Dolandırıcı çıkmazsa hayır dua mı alırsın :)
Retail lisanslar da tek bilgisayar içindir :D Yani aynı anda bir bilgisayarda kullanılabilir :)

Hayır retail tek bilgisayar için değil kutulu bir lisans o bu sebeple pahalı onu aldıktan sonra bilgisayar değiştirdiğinde de kullanabiliyorsun sürekli kalıcı bir şey o.
Yanlış anlaşılma var sanırım :) Aynı anda tek bilgisayarda kullanılabilir. Anakart bozulursa ya da yeni bilgisayar alınırsa bu lisanslar tekrar kullanılabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı