Windows 10 kapanırken "bellek şu olamaz: written" hatası

Celestial Daimon

Hectopat
RAM
16 gb ram
SSD veya HDD modeli
Wd black ssd
Ekran kartı
Gtx 1070 msi
Anakart
Msi
İşlemci
İ7 7700
Arkadaşlar merhaba. Windows 10 da PC'yi kaptırken bellek şu olamaz written hatası alıyorum. Çözümü nedir? Teşekkürler.

RAM testi yaptım RAM'ler sağlam çıktı. Sanal bellek yükseltin diye birkaç yerde okumuştum o da işe yaramadı. Microsoft' destek formunda BAT dosyası atmışlar çözebilir diye bu yöntem de işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• 2B679503-34BF-4857-95DA-8FE4CD99BA99.jpeg
    2B679503-34BF-4857-95DA-8FE4CD99BA99.jpeg
    156,9 KB · Görüntüleme: 102
Aynı sorunu bende bir oyuna girerken yaşadim laptop sa güc tusuna basili tutarak deneyin veya masaustuyse eğer elektrikten çekin ve bir daha yeniden başlatmayi deneyin.

Son aklıma gelen ekran kartı driverını yeniden yükleyebileceğiniz oldu, ancak onu zaten denemişsinizdir. Biraz araştırıp çözüm bulursam size yazarım.

Merhaba,

Başlat tuşuna basın, Powershell yazın sonuca sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır diyin.

Tırnaklar olmadan "SFC /scannow" yazın. Bu işlem tamamlanınca aynı ekrana tırnaklar olmadan "Repair-WindowsImage -Online -RestoreHealth" yazın ve entera basın. Eğer ilk seferde hataları düzeltemezse bilgisayarınız, bu işlemi 1 kere daha tekrarlayın.

Şimdi gördüm mesajınızı özür dilerim. Deniyorum sonucu yazacağım.

Bir hata bulamadı sistem sağlıklı gözüküyordu ama sorun şu an için yok yanıt için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı