Windows 10 kapanmama sorunu

milkway

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 gün önce rezerve ettiğim Windows 10'a geçtim. Fakat 1-2 saat sonun'da kapatmak istediğim halde ekran normal bir şekilde kapanıyor ama laptop'un ışıkları hala açık ve fan çalışıyor.

Bunun bir çözümü var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı başlatmayı kapatmayı dener misin?
Denetin Masası / Güç Seçenekleri / Güç Düğmesinin Yapılacaklarını Seçin / Şu Anda Kullanılmayan Ayarları Değiştir yolunu izleyerek, hızlı başlatmayı aç tikini kaldır.

Ben Rosejanım cevap yazma hakkım olmadığından yeni bir hesap açtım.
Dediğinizi aynen yaptım fakat değişen hiçbirşey olmadı. Regedit ile de biraz uğraştım yine bir şey olmadı. Farklı oturumdan kapatmayı denedim laptobu oda bir işe yaramadı. Ne yaptıysam olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Guncellemeden sonra duzeldi bnde istersen ayarlar- güncelleştirme ve güvenlik- kurtarma- bu bilgisayarı sıfırla şeklinde laptop u sıfırla dosyalarım saklı kalsını seç sadece proğramlarını kaldırıyor sonra tekrar yüklersin belki sorunun bu şekilde çözülür

Banada güncelleştirme geldi '' x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Toplu Güncelleştirme (KB3081438).'' Size de mi bu geldi?Şu an da güncelliyor.

Ayrıca sıfırlamak da istemiyorum o kadar ders notu var.Ayriyeten 65 gblık Gta 5 var.Yüklemek zaten başlı başına bir ölüm zaten.Acaba bunları ayrı bir yere yedekleyebilir miyim?

Bende Windows 8.1'de iken bu sorunlar vardı tam tersi Windows 10'a geçince hiçbir sorun kalmadı. (y)
Yükseltme yaptıktan sonra temiz kurulum yapın.

Bilgisayarı sıfırla dedim daha sonra 'Kişisel bilgisayarınız sorunla karşılaştı tekrar başlatılacak'diyor.Çözümü var mı?
Kusura bakmayın çok soru sordum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı