Windows 10 kasıyor

Ben Tuba

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Windows'u mecburen eski bilgisayarda HDD'ye kurmak zorunda kaldım; 32 GB ReadyBoost kullandım ve çok az kasıyor; ReadyBoost diski 100'lere falan varıyor ve HDD 100 gösteriyor; 2 GB RAM ise yüzde 90'da kalıyor ancak çok az kasıyor.
Şu anlık laptop ile ilgili RAM artırma veya SSD takma gibi durumum yok, ne önerirsiniz?

Arkadaşlar, Windows'u mecburen eski bilgisayarda HDD'ye kurmak zorunda kaldım; 32 GB ReadyBoost kullandım ve çok az kasıyor; ReadyBoost diski 100'lere falan varıyor ve HDD 100 gösteriyor; 2 GB RAM ise yüzde 90'da kalıyor ancak çok az kasıyor.
Şu anlık laptop ile ilgili RAM artırma veya SSD takma gibi durumum yok, ne önerirsiniz?

Sistem?

Hangi Windows'u kurduğunu belirtmemişsin 10 kurdun desek 8.1 kur, 8.1 kurdun desek 7 kur.

Hangi Windows'u kurduğunu belirtmemişsin 10 kurdun desek 8.1 kur, 8.1 kurdun desek 7 kur.

1624127184649.png

Casper Nirvana TW8,
Windows 10 Pro,
2GB DDR2 RAM,
HDD,
NVIDIA GT 9600 1GB DDR2

Laptopta nedense 4GB varken 2GB oldu.

Windows 10 disk kullanımı hep yüksektir. Ram miktarı da az olunca rahat kullanamazsınız. Hafif bir linux distrosuna veya Windows 7'ye geçebilirsiniz.

Windows 8.1 Single Language kurmuştum PC'me. Gayet güzel ve aşırı hızlı çalışıyordu.

Geri
Yukarı