Windows 10 kasıyor

8.1 önermem, desteği bittiği için Chrome gibi tarayıcılar çalışmıyor.
Ekran kartınızın driverlarını kurun, bu rehberdeki adımları uygulayın:

Bu videodaki komutu kullanarak hiçbir işe yaramayan default uygulamaları kaldırabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarayıcılar çalışıyor?

Ayrıca hard disk için ilaç gibi Win 8.1

İşlemcisi eski dostum adam can çekişerek mi kullansın Windows 10.

Hocam benim de sistemim oldukça kötü. Windows 7 Ultimate'e geçersem optimizasyon açısından rahatlama yaşar mıyım? "Bi' antivirüs kurup mis gibi kullanıyorum." diyen insanlar var. Denemeli miyim, nasıl kurabilirim? Sistemimde şuan Windows 10 mevcut. Sistemim:
Intel Celeron
3 GB Memory
Intel 128 MB HD Graphics 500 ekran kartı
HT C14M

İşletim sisteminizi değiştirmeyin, bana güvenin. Sizinkinden çok daha kötü bir işletim sistemiyle hiçbir optimizasyon yapmadan müthiş oyunlar oynayan arkadaşlarım var. Optimizasyon yaparsanız bilgisayarınızı kusursuz kullanabilirsiniz. Düzelmese de Windows 8, 7 kurmayın. "AtlasOs" diye bir işletim sistemi varmış, inceleyebilirsiniz.

O sisteme Windows 10 ağır gelir zaten, Windows 8.1 öneririm. İlla Windows 10 kullanacaksınız da Windows 10 2016 LTSB kullanabilirsiniz. O sistemin Windows 10'da kasması çok normal, daha kötü bir sistem olan kuzenimin laptopu olan Celeron N2840 CPU, 2 GB RAM ve Intel HD Grafikleri Bay Trail bulunduran sistemde bile Windows 10 çok kasıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı