Windows 10 kasıyor

ERKİN ÖZATİLA

Centipat
Daha fazla  
Selamlar dostlar benim notebook çok kasıyor internet bile çekmiyor sistem özelliklerim Intel(R) Celeron(R) CPU N3350 @ 1.10GHz 1.10 GHz 4 GB RAM'li 64 Bit Windows 8.1 kursam kasma sorunu düzelir mi? Notebook Hometech Windows 10 da internet çekmiyor Windows 8.1 kursam kasma sorunu kalkar mı? Çünkü kasıyor.

Selam dostlar benim notebook çok kasıyor internet bile çekmiyor sistem özelliklerim Intel(R) Celeron(R) CPU N3350 @ 1.10GHz 1.10 GHz 4 GB RAM'li 64 Bit Windows 8.1 kursam kasma sorunu düzelir mi? Notebook Hometech Windows 10 da internet çekmiyor Windows 8.1 kursam kasma sorunu kalkar mı? Çünkü kasıyor.

O sisteme Windows 10 gitmez bence de. Windows 8.1 en iyi seçenek olacaktır.

Selamlar dostlar benim notebook çok kasıyor internet bile çekmiyor sistem özelliklerim Intel(R) Celeron(R) CPU N3350 @ 1.10GHz 1.10 GHz 4 GB RAM'li 64 Bit Windows 8.1 kursam kasma sorunu düzelir mi? Notebook Hometech Windows 10 da internet çekmiyor Windows 8.1 kursam kasma sorunu kalkar mı? Çünkü kasıyor.
Reis bilgisayarın tam olarak benimki gibi ben windows 7-10 ve linux lite denedim sonuç alamadım, bugün burdan biri puppy linux önerdi onu dene istersen.

8.1 önermem, desteği bittiği için Chrome gibi tarayıcılar çalışmıyor.
Ekran Kartınızın Driverlarını kurun, bu rehberdeki adımları uygulayın:

Bu videodaki komutu kullanarak hiçbir işe yaramayan default uygulamaları kaldırabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam dostlar benim notebook çok kasıyor internet bile çekmiyor sistem özelliklerim Intel(R) Celeron(R) CPU N3350 @ 1.10GHz 1.10 GHz 4 GB RAM'li 64 Bit Windows 8.1 kursam kasma sorunu düzelir mi? Notebook Hometech Windows 10 da internet çekmiyor Windows 8.1 kursam kasma sorunu kalkar mı? Çünkü kasıyor.

8.1 embedded industry Pro önerimdir hocam. Key verebilirim.

-Windows 7 Ultimate 64 Bit Windows sürümünü bilgisayarınıza kurun.
-Windows Update ve Defender hizmetini kapatın.
-Bilgisayarı hızlandırabilecek uygulamalar kullanın.
-Bilgisayarı hızlandırabilecek ayarları yapın.

Hocam normal 8.1'den farkı ne ve Linux Lite'da kasan bilgisayara siz ne önerirsiniz? Amacım dizi izlemek.

Bu sürüm daha hafif ve gereksiz hizmetlerden arındırılmış bu versiyon. Normal 8.1'den daha hafif yani. Bende buna yakın olan sistemimde kullanmıştım ve bayağı iyiydi.

Geri
Yukarı