Windows 10 KB5000842 Güncelleştirmesi Yüklenmeli mi?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
  • 2021-03x64 tabanlı Sistemlere yönelik Windows 10 Version 20H2 Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5000842).

Arkadaşlar merhabalar, bu güncellemeyi indirmeli miyim? Sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme yeni geldi sanırım. Biraz beklemenizi öneririm hocam. Windowsun yeni çıkan tüm güncellemelerinde illa bir sorun oluyor. Yapacaksanız ise yedek almanızı öneririm.
Tam tersi bir çok güncellemede sorunları çözmeye çalışıyorlar. Ha tabi siz işletim sistemini sadece oyun odaklı bir güncelleme ile gelecek sanıyorsanız o ayrı konu. :)

Tam tersi bir çok güncellemede sorunları çözmeye çalışıyorlar.
Ona bir şey demedim zaten hocam. genelde bir açık oluyor. Her türlü garantiye almak lazım ne olacağı belli değil.
Sorunları çözmeye çalışıyorlar, tersi yani.
Ona bir şey demedim zaten hocam. genelde bir açık oluyor. Her türlü garantiye almak lazım ne olacağı belli değil.

Bazı bilgisayarlarda mavi ekrana sebep olduğu söyleniyor:

Kaynak 1 Webtekno

Kaynak 2 Çözümpark

Kaynak 3 Teknolojioku.com

Yine geleneksel Windows güncelleme çökmeleri festivali devam yani. Çok sıktı artık gerçekten. Bu forumda da yükleyip sorun yaşayan var mı acaba? Benim bilgisayar da indirmiş, yüklemeden bir süre devam etmeye çalışacağım bakalım.

Bazı bilgisayarlarda mavi ekrana sebep olduğu söyleniyor:

Kaynak 1 Webtekno

Kaynak 2 Çözümpark

Kaynak 3 Teknolojioku.com

Yine geleneksel Windows güncelleme çökmeleri festivali devam yani. Çok sıktı artık gerçekten. Bu forumda da yükleyip sorun yaşayan var mı acaba? Benim bilgisayar da indirmiş, yüklemeden bir süre devam etmeye çalışacağım bakalım.
İyi de o güncelleme "KB5000802" arkadaşın sorduğu "KB5000842" senin dediğin güncellemede yazıcı temelli BDoS mevcuttu ve o sorun çözüldü.

Geri
Yukarı