Windows 10 KB5013942 Güncellemesi Çeşitli Hatalara Yol Açıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-10-Hata-Duzeltme-Guncelleme-Sorun.jpg

Windows 10 Mayıs güncellemesi (KB5013942) yakın zaman önce yayınlanırken tüm notlara birlikte bakmıştık. Bazı Windows kullanıcıları ise güncelleme sonrasında ciddi sorunlarla karşılaştığını belirtiyor. Önceki sürümlerde olduğu gibi, toplu güncelleştirmeler bazı sorunları ve güvenlik problemlerini gidermek için zorunlu olarak yükleniyor. Bu ayki Windows 10 güncellemesi, sistemin başlatma süresini 40 dakikaya kadar geciktiren bir hata da dahil […]

Devamı: Windows 10 KB5013942 Güncellemesi Çeşitli Hatalara Yol Açıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Evet Wattman sorunu olanlar için fazlasıyla kötü bir güncelleme oldu, Ekran kartımı yedim sanırım daha görüntü gelmiyor, Bir kaç kez kapandı, ekran kartımda wattman sorunu vardı uzun süredir kapanmamıştı 2 gündür sürekli kapanıp açılıyordu en az 7 8 sefer kapandı, bugün tam kapandı daha da açılmıyor, eski 5450 ekran kartını taktım şimdilik.

Yemin ederim şu microsoftun bir tane adam akıllı yazılımını görmedim ya düşünüyorum yok. Sıkıntısız kullandığım hiç bir şeyi yok şu lanet şirketin. (github hariç)

Bunun pek bir haber değeri yok. 😏 Windows güncellemelerinde sorun çıkmadığında haber yaparsanız daha kolay olur bence ama yine de siz bilirsiniz tabii. 😄
Kasıtlı yapıyor Microsoft. Windows 11'e zorluyor kullanıcıyı. Aynı numarayı XP'nin desteği bitmesine yakın yapmışlardı.
Komplo teorilerine pek itibar etmeyen biri olduğum halde, ben de inanırım şuna. Gerçek çıksa hiç şaşırmam.

Geri
Yukarı