Çözüldü Windows 10 KB5035845 güncellemesinden sonra bilgisayardaki uygulamalar bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Birkan_Kaya

Hectopat
Merhaba, konu başlığında bahsettiğim gibi "KB5035845" güncellemesini bundan 2-3 saat önce kurdum, kurduktan sonra Discord hiç açılmaz oldu. Uygulamayı yönetici olarak çalıştırdım, bilgisayarı yeniden başlattım ama yine de bana mısın demedi. Windows Medya Oynatıcı da şarkıları oynatmıyor, belki de hâlâ keşfetmediğim başka hatalar da var bilgisayarımda. Bunu benden başka yaşayan birisi var mı? Ya da çözümünü bilen birisi, teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeniden Başlat' a shift tuşunu basılı tutarken tıklayın. Lütfen bekleyin diyecek ve Bir Seçenek Belirleyin ekranı gelecektir.

Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler > Güncelleştirmeleri Kaldır > En Son Kalite Güncelleştirmesini Kaldır diyerekten ilgili güncellemeyi kaldırın.
Yeniden Başlat' a shift tuşunu basılı tutarken tıklayın. Lütfen bekleyin diyecek ve Bir Seçenek Belirleyin ekranı gelecektir.

Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler > Güncelleştirmeleri Kaldır > En Son Kalite Güncelleştirmesini Kaldır diyerekten ilgili güncellemeyi kaldırın.

Çözüm
Yeniden Başlat'a Shift tuşunu basılı tutarken tıklayın. Lütfen bekleyin diyecek ve Bir Seçenek Belirleyin ekranı gelecektir.

Dediğinizi yaptım Discord ve Medya Oynatıcısı düzeldi teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı