Windows 10 kendi kendine kapanıyor

420645

Hectopat
Bugün denemek için Windows 10 LTSC indirip kurdum. Her şey çok güzel giderken durduk yere farklı zamanlarda bilgisayar 2 kere kapandı. Bu neden olmuş olabilir?

Capture.PNG

Key mi satın aldınız hocam? Aynı sorun bende de mevcut.

Bu konuda ki yorumları oku orada yazmıştım sorun nasıl giderilir 3.sayfayı oku sadece orda yazmışım

Bu konuda ki yorumları oku orada yazmıştım sorun nasıl giderilir 3.sayfayı oku sadece orda yazmışım
Hocam ilginize alakanıza çok teşekkür ediyorum. Sistemi bir proje için kullanıyorum crack işine girmek istemedim. 149 lira verip key aldım :(

Edit: Bu sürümün keyleri pro ve home ile karşılaştırılınca neredeyse 5-10 katı fiyatlara satılıyor.

Hocam ilginize alakanıza çok teşekkür ediyorum. Sistemi bir proje için kullanıyorum crack işine girmek istemedim. 149 lira verip key aldım :(

Edit: Bu sürümün keyleri Pro ve Home ile karşılaştırılınca neredeyse 5-10 katı fiyatlara satılıyor.

Anladım hocam tercih meselesi ben sorunsuz kullanıyorum ben bu sürümden memnunum ne yalan söyleyeyim çok iyi bir bilgisayar toplarsam yarın bir gün yine bu sistemi kullanırım şahsen boşta 2 GB RAM kullanıyor Max ve hızlı gereksiz detaylar yok: )

Bende dün indirdim kurdum oyundayken otomatik PC kendini kapatıyor 1 saat sonra.
Lisans kısmıda bitmiş gözüküyor daha dün kurdum nasıl bitiyor otomatik 90 günlük lisans vermiyor muydu bu.
Sorunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar.
Ben sorunu çözdüm lisansı aktif ettim bu sürümde istiyorsanız link atarım.

Ya atsana sana zahmet agam

Yeni konular

Geri
Yukarı