Windows 10 "Kernel-Power 41 (63)" Hatası

Sadece siyah ekran almıyorum, ekran donuyor sonra CPU ışığı yanıyor daha sonra ekran kapanıyor no signal diyor, bu sorunu bazen hiç almıyorum bazen de bir gün içinde 3-4 defa alıyorum servise vermekle uğraşmak istemiyorum bir de malum pandemi dönemi ne olacağı belli olmuyor, araştırmaya devam.
Kutusu vs duruyorsa yetkili servisin sitesine girip gönder onlara ben 2 günde sonuç aldım. İşlemciyi gönderdim.

Sonraki mesajlarınızda etiketleyerek yada alıntı yaparak cevap verirseniz daha çabuk görürüm.

Son düzenleme:
Kutusu vs duruyorsa yetkili servisin sitesine girip gönder onlara ben 2 günde sonuç aldım. İşlemciyi gönderdim.

Sonraki mesajlarınızda etiketleyerek ya da alıntı yaparak cevap verirseniz daha çabuk görürüm.

Dediğim gibi servise zaten gönderdim işlemci bozuk çıktı para iadesi ile aynı işlemciden satın aldım, anakart ise tamir gördü servisten sonra 2-3 ay yaşamadım bu sorunu fakat AMD 2020 sürümlerine geçince almaya başladım daha sonra eski sürüme geçsem de günde bir kere veya haftada bir kere almaya başladım, araştırmaya devam edeceğim olmadı tekrar servise vereceğim, teşekkürler.

O zaman işlemcide sorun yok diyebiliriz dalar anakarttaki işlem düşündürüyor. Yazılsam problemin giderilmesi adına DDU kullanıp kaldırıp eski sürümlerden birini yükleyin deneyin tekrar aynı problem olursa bildirin. Kanıtlarıyla servise sunun mağdur olduğunuzu belirtin aksi taktirde Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

O zaman işlemcide sorun yok diyebiliriz dalar anakarttaki işlem düşündürüyor. Yazılsam problemin giderilmesi adına DDU kullanıp kaldırıp eski sürümlerden birini yükleyin deneyin tekrar aynı problem olursa bildirin. Kanıtlarıyla servise sunun mağdur olduğunuzu belirtin aksi taktirde Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

DDU ile kaldırmayı denedim AMD ekran kartı kaldırma programını da denedim hatta AMD ile iletişime geçtim ekran kartı sürücüsünü bu adımlarla kaldırın daha sonra güncel sürümü yükleyin dediler yaptım olmadı, servise vereceğim tekrar, anakartta sorun çıkarsa tamiri kabul etmeyip değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı