Windows 10 Key etkinleştirilemiyor hatası

SkyGod

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarımda Windows 10 Home deneme sürümü yüklü. İnternetten Windows 10 Pro OEM Key'i aldım fakat Home sürümünü Pro'ya yükseltmez yazıyor. Benim bu kodu kullanmak için ne yapmam gerekiyor, etkinleştirme bölümünde hata kodu var.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bilgisayarımda Windows 10 Home deneme sürümü yüklü. İnternetten Windows 10 Pro OEM Key'i aldım fakat Home sürümünü Pro'ya yükseltmez yazıyor. Benim bu kodu kullanmak için ne yapmam gerekiyor, etkinleştirme bölümünde hata kodu var.

Eki Görüntüle 546829

Merhaba Windows 10 Pro Key'i aldıysanız Pro'da kallanabilirsiniz. Bilgisayarınıza Pro yükseltmesi yapabilirsiniz. Microsoft Store üzerinden bunu yapmanız mümkün detaylar bu attığım linkte anlatılıyor. İyi forumlar :D .

.

Eki Görüntüle 546829

Windows 10 Home > Pro yükseltmesi yapmak için ayrı bir serial key girmen lazım. Bu işlemi yaparken internet bağlantının kesik olmalı. Ondan sonra pro lisans keyini girip kullanabilirsin.

İlk önce Home sürümünü Pro'ya yükseltmen lazım onun için farklı bir lisans var.
YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
Bu lisansı girip yükseltme işlemini yaptıktan sonra elinizdeki Pro lisansını girip kullanabilirsiniz.

İlk önce Home sürümünü Pro'ya yükseltmen lazım onun için farklı bir lisans var.
YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
Bu lisansı girip yükseltme işlemini yaptıktan sonra elinizdeki Pro lisansını girip kullanabilirsiniz.
Vermiş olduğunuz kodu girince bu hatayı veriyor

Ekran Alın2tısı.PNG

Vermiş olduğunuz kodu girince bu hatayı veriyor

Eki Görüntüle 547246
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki adımları deneyerek yapar mısınız?
VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Bu da farklı bir yükseltme lisansı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki adımları deneyerek yapar mısınız?
VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Bu da farklı bir yükseltme lisansı.
Oldu çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı