Windows 10 key nereden alınır?

codera23

Zeptopat
Daha fazla  
Internetten PC topladım. Gelen PC'de Windows 10 yüklü Windows 11 için key yazılmış ancak Windows 11'e geçmeyi şu an düşünmüyorum. Windows 10'u da etkinleştirme için key almam lazım nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Internetten PC topladım. Gelen PC'de Windows 10 yüklü Windows 11 için key yazılmış ancak Windows 11'e geçmeyi şu an düşünmüyorum. Windows 10'u da etkinleştirme için key almam lazım nereden alabilirim?

PTT AVM'den çok satanlar olarak sırala oradan yorumu vesire olanları almaya çalış oradan almıştım bir problem çıkmadı format atınca da gitmedi.

ne zaman pc yi sıfırlasam bu siteden bakarım yada;

# Başlat 'cmd' yazın komut istemcisine” sağ tıklayın ve “Yönetici” olarak başlatın. # Ardından ilk satıra “slmgr -rearm” şeklinde komutu yazın. # Enter tuşuna bastıktan sonra biraz bekleyin bir satır aşağı inecek. # Bilgisayarınızı yeniden başlatın, bu işlem sonrasında aktivasyon büyük bir ihitmalle olmuş olacaktır.

Buradan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Yıllardır kullanırım,W10 içinde kullandım yıllarca. Geçen W11 yaptım yine kullanıyorum,sorunsuz. Windows 10 Lisans Satın Al | SaglamLisans

Yazılım Lisans Satın Al | TeknoLisans Hep buradan aldık. Destekleri gayet iyi sorun yaşarsan hemen çözüy

Saglamlisans/lisansevreni
Peki bilgisayarin anakartina yazılmış win 11 keyi benim win 10 keyi alıp win 10u etkinlestirmem herhangi Bi sorun yaratirmi? Biosa yazılsın istiyorum win 10 keyide uzun süre kullanicam

Geri
Yukarı