Windows 10 kilit ekranında ikincil oturum gözükmüyor

Renarchi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Sorun başlıkta yazıyor zaten Denetim Masası'ndan falan kontrol ettiğimde hesap gözüküyor ama kilit ekranında oturum açma yerinde direkt ilk oturum gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun başlıkta yazıyor zaten Denetim Masası'ndan falan kontrol ettiğimde hesap gözüküyor ama kilit ekranında oturum açma yerinde direkt ilk oturum gözüküyor.
Birincil oturum açıkken ctrl + alt + delete yapıp, çıkan ekrandan kullanıcı değiştir seçeneğine tıklayıp dener misiniz?

oturumu kapat var sadece
Yeni bir hesap oluşturmayı dener misiniz? Hali hazırda bulunan ikincil oturum guest hesap mı acaba o yüzden mi gözükmüyor ya da kullanıcı değiştir seçeneği çıkmıyor onu bi test edelim.

Yok yönetici yaptım

Bende 2. bir hesap olmamasına rağmen CTRL+alt+delete kombinasyonunda kullanıcı değiştir seçeneği geliyor. Normalde bu seçeneğe tıkladıktan sonra ekranın ortasında ana hesap giriş yeri, sol altta diğer kullanıcı hesapları beliriyor. Sizde kullanıcı değiştir seçeneği de çıkmıyor acaba Windows'un güvenlik ayarlarında vesaire bunu engelleyip / açma gibi bir seçenek mi var ya da sistemsel bir problem mi var çözemedim. İnternetten de biraz araştırdım şu an ama genel bir sonuca ulaşan kimse yok anladığım kadarıyla bu sorunu yaşayan. Windows'un destek birimlerinde de bir tane çözüm yolu sunulmuş ama o da kullanıcıyı çözüme ulaştırmamış. Biraz daha bakınıp bir sonuca ulaşırsam tekrar cevap atacağım.

Geri
Yukarı