Windows 10 Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

JamesKane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamı yeni topladım ve Windows 10 pro kurdum. Linki buradaki konudan indirdim ve USB'ye attım. Ancak PC'yi açıyorum aradan 5 dakika geçiyor ve atıcağım hatayı veriyor PC. Bilgisayarı her açtığımda 5 dakika geçiyor ve gene aynı hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım acil yardım.

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor. Şu anda bazı hata bilgileri toplanıyor, bu işlemden sonra yeniden başlatabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kasamı yeni topladım ve Windows 10 pro kurdum. Linki buradaki konudan indirdim ve USB'ye attım. Ancak PC'yi açıyorum aradan 5 dakika geçiyor ve atıcağım hatayı veriyor PC. Bilgisayarı her açtığımda 5 dakika geçiyor ve gene aynı hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım acil yardım.

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor. Şu anda bazı hata bilgileri toplanıyor, bu işlemden sonra yeniden başlatabilirsiniz.
Mavi ekran :/ @ShadYaqz @JohnMacTavish @Neko

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı