Windows 10 "Kişisel bilgisayarınız bir sorunlar karşılaştı." Hatası

tasokoc

Decapat
Merhaba, üç gün önce yeni bir sistem topladım. Windows'un son sürümü olan 1809'u kurdum ve Windows Update ile tüm sürücüleri güncelledim. Ekran kartını, işlemci ile ilgili sürücüleri, Intel LAN sürücüsünü elimle yükledim. Buna rağmen mavi ekran hatası alıyorum günde birkaç kez. Son 2 gündür yalnızca AutoCAD, Lumion, Google Chrome ve Origin uygulamasını kullanmaktayım. Hata ekranını ve minidump dosyasını ekte paylaşıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

dmp dosyası drive linki: 032519-9171-01.rar
Merhaba, üç gün önce yeni bir sistem topladım. Windows'un son sürümü olan 1809'u kurdum ve Windows Update ile tüm sürücüleri güncelledim. Ekran kartını, işlemci ile ilgili sürücüleri, Intel LAN sürücüsünü elimle yükledim. Buna rağmen mavi ekran hatası alıyorum günde birkaç kez. Son 2 gündür yalnızca AutoCAD, Lumion, Google Chrome ve Origin uygulamasını kullanmaktayım. Hata ekranını ve minidump dosyasını ekte paylaşıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

dmp dosyası drive linki: 032519-9171-01.rar

Dosya Ekleri

• system-service-exception-win10-hata-25.03.2019.jpeg
    system-service-exception-win10-hata-25.03.2019.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı