Windows 10 Kişisel Bilgisayarınızda Tanılama Yapılıyor Ekranında Kalma Sorunu

Yer
Manisa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ,
Konu başlığını düzgün yazmışımdır umarım.
Arkadaşlar problemim şöyle Windows 10'a geçiş yaptim, kullanıyor idim. BIOS'a girmek istedim girdim çıktım. Daha sonra mavi Windows işareti cikti ve altında kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor diyor ve sistem açılmıyor fotoğraf ini da atacağım. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

20150814_140200.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi işlemci i5 460M galiba ve siz Windows'tan BIOS'a girme videosu attıktan sonra olması lazım BIOS' a girdim. OC yapmadım, powerbeep enabled yaptım ve sonra çıktım ve sonucunda bu olaylar oldu.

@Recep Baltaş

Ayarları varsayılan yapıp tekrar dene.

Ayarları varsayılan yapıp tekrar denedin mi ? Bunun BIOS ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Sabit diskinde bir arıza olabilir. Önemli verilerin varsa diski başka bir PC'ye takıp verilerini yedekle.

Ayarları varsayılan yapıp tekrar dene.

Ayarları varsayılan yapıp tekrar denedin mi ? Bunun BIOS ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Sabit diskinde bir arıza olabilir. Önemli verilerin varsa diski başka bir PC'ye takıp verilerini yedekle.

Abi uzun süre bekledikten sonra seçenekler sayfası gibi bir yer geliyor sıfırlama vs seçenekler var ama girilmiyor PC'ye. Ayarları sifirlayip denemistim yani şu an güç düğmesine basınca masaüstü gelmiyor sorun bu. Kendi HDD'mi başka bir bilgisayara nasıl takabilirim external case mi kullanmam gerekir ?

Benim laptopum var şuan da. Abi senin dediğini yapabileceğim masaüstü bir bilgisayar var ama 2,5 inchlik laptop diski masaüstüne baglanabiliyor mu.

Ve o masaüstü pc deki dahili diske aktarmam gerekiyor demi ?

Bende buna benzer bir aorunu eindows 8 de yaşıyorum bilgsayarı sıfırla özelliğini kullanırken bir sorun çıktı ve bende onara bastım bilgisyar yaklaşık otomatik onarıma hazırlanıyor ve kişisel bilgisayarınıza tanılama yapılıyor arasında gidip geliyor aradada disk onarılıyor tamamlanması 1 saat aürebilir diyor bunları burdan yazıyorum çünkü monilden konu açmayı bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı