Windows 10 kısmen ingilizce

MEHMET TATLI

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Research&Development Engineer
Bu gün oyunlarda hafif kasma oluyordu. Bende amd catalyst control center'ı açtım. Driver bozulmuştu çünkü sensörler çalışmıyordu. Bende yeni çıkan beta sürümü yükleyeyim dedim. Yüklenirken uygulama paket yükleme hatası oluştu. AMD driver kaldırma proğramını kullanarak kaldırdım tüm bileşenleri . Sonra windows update ile güncellemeleri kontrol ettim. Sonra durum bu. Sürücü yüklenmedi yine. Uzun uğraşlarla 15.7.1 sürücüsünü yükledim. Ama windows kısmen ingilizce olmuş. Lütfen yardım...
Addsız.jpg

Windows 10 medya oluşturma aracı ile ve ya sürümünüze uygun windows kurulum iso dosyasının içini sıkıştırma aracı ile açtıktan sonra setup.exe'yi çalıştırarak yükseltme yaparmış gibi ayarları koruyan ilk seçenekle yeniden kurulum yapın. Program ve ayarları aynı kalacaktır. Sorun bu yolla çözülebilir.

Düşünce güzel ama sistemi boşuna yormuş olacağım. Bu update kaynaklı olabilir mi acaba? Kullanıcısıysanız w10 w update'yi bir bakın; varsa güncelleyin. Sizde de olacak mı ? Tavsiyeniz için sağolun...

Sorunun kaynağını buldum. Bu gün sizin yaptığınız yöntemle pc'yi düzelttim. Daha sonra amd_cleanup_util ile amd driverlerini tekrar kaldırdım çünkü sağ tık menüsünde catalyst yoktu. Yine dil hatası oluştu. Proğram kaynaklıymış.... Bu sorunu kime iletiriz bilmem ama düzeltilmesi lazım. Taşakkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı