Windows 10 Klavye çalışmıyor

vayvan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Windows 10 güncellemesinden sonra düzgün halde çalışan klavyem bugünlerde çalışmamaya başladı. Bilgisayar açıldıktan 1-2 dk. sonra klavye çalışmamaya başlıyor. Ne yapmam lazım? Driverlar güncel.

Güncelleme yaptıktan sonra birden olduysa bu güncelleme ile ilgili olabilir ama sonraları oldu ise bunu güncellemeye bağlayamazsın.

Güncellemelerden kaynaklı diyorsan Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler\Yüklü Güncelleştirmeler buradan hangi güncellemeyi yüklediysen seçip kaldır.

Düzelmezse bilgisayarını temiz önyükleme ile açın. https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/929135

Güncelleme yaptıktan sonra birden olduysa bu güncelleme ile ilgili olabilir ama sonraları oldu ise bunu güncellemeye bağlayamazsın.

Güncellemelerden kaynaklı diyorsan Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler\Yüklü Güncelleştirmeler buradan hangi güncellemeyi yüklediysen seçip kaldır.

Düzelmezse bilgisayarını temiz önyükleme ile açın. https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/929135
Ben güncellemelerden kaynaklı demiyorum.

Dostum bence windows 10 kullanma.Wİndows 8.1 kullan.
1.Windows 10 korsan uygulama tespit ettiğinde sistemden kalıcı olarak siliyormuş.(Siliyormuş Diyorum çünkü kendi gözlerimle tanık olmadım.Şimdiye kadar 1 kere windows 10 kullanmaya çalıştım.Bilgisayar mahvoldu.)Ve herhangi bir hatada korsan olmayan bir uygulamayı kaldırabilir.
2.Performans konusunda berbat.Örneğin: Yeni format atılmış Windows 8.1 bir bilgisayarda Counter-Strike:Global Offensive 180 FPS gösteriyorsa yeni format atılmış bir Windows 10 bilgisayarda Counter-Strike:Global Offensive 60-90
verir.
3.Windows 10'a 5-6 ay sonra geçersen daha fazla performans alırsın.Windows 8.1 piyasaya sunulalı 2 yıl oluyor.Ve kullanıcı sebepli hatalar dışında pek bir hata yok.Ama Windows 10'da yarım saat gezinsem 1-2 hata bulurum.
Yani Windows 10 , Şu an pek mantıklı değil.
Ve Eğer ben memnunum diyorsan portları bir kontrol et belki onlardan kaynaklanıyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı