Windows 10 klavyeden bir tuşa basarken sol tık çalışmıyor

Astiva

Gigapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Yer
Ankara 💻
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-FA0007NT = CPU: i5 12500H GPU: 3050 Ti 4GB VRAM, SSD: 512GB PCIe 4.0, RAM: 2x8GB DDR4 3200MHz OS: Windows 11 Pro

Macbook Air M1 = CPU + GPU: Apple M1, SSD: 256GB, RAM: 8GB
Meslek
Joker
Windows 10'da klavyeden bir tuşa basarken sol tık çalışmıyor. 2 yıldır çözemedim, baya araştırdım bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Touchpad ayarlarında yazarken yanlışlıkla dokunmayı önlemek için Touchpad'i devre dışı bırak şeklinde bir ayar olması gerek. Bunu devre dışı bırakın.
Bende öyle bir ayar bulunmuyor sadece hassasiyet ayarı bulunuyor başkada bir ayar bulamadım.

Lütfen artık şu soruna biri çözüm bulabilir mi? Hiçbir oyunu oynatmıyor! Yazı yazdıktan sonra fareyi kullanmak için 2 saniye beklemeyi hayal eder misiniz? Lütfen bu konuya çözüm bulun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 4 yıldır böyle cözum sağ tıkı makro ile mousemin baska tusuna oyunlarda aldim ama artık PC me format atacağım inşallah bir sorun kalmiycak.

Bende bu sorun oluyor PC'ye 3 kez format atmama ragmen cozulmedi lütfen bunun bir çözümü olması lazım.

Ben o sorunu çok ilginç bir şekilde farklı bir fareye geçerek çözmüştüm fakat eskiden kullandım mouse başka bilgisayarlarda öyle yapmıyordu. Hala nasıl çözüldüğünü bilmiyorum maalesef.

O zaman ben mecbur yenimouse alacağım oyunlarda insanı tilt ediyor ayrıca benim sorun touchpade.

Touchpad'de dediğiniz olay olabilir fakat farede normalde olmaması gerekli. Mouse ile deneyin, belki çözülür.

Geri
Yukarı