Windows 10 KMSpico sonrası performans düşüşü

Diktatorr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birkaç ay önce yazılımcının birine bilgisayarımı teslim ettim. Windows kurulumu içindi, çünkü bilgisayar mavi ekran verip duruyordu ve Windows'u silip tekrar kurmaya çalışmıştım ama başaramamıştım. Yazılımcı abi Windows'u KMSpico ile kurmuş ve Kaspersky, bilgisayar elime geçtiğinde bunu virüs olarak gördü ve sildi. Ondan sonra da GTA 5'i bile kasmadan oynadığım bilgisayarımda Minecraft ve Half-Life gibi basit oyunlar bile kasmaya başladı. Çözümü temiz kurulum + sıfırdan key alıp kullanmak mı? Eğer düzelmez ise Key'i başka bir cihazda kullanabilir miyim?

Ekran kartı ve diğer driverları kontrol et. KMS'den dolayı böyle bir durum olacağını zannetmiyorum.

Hocam önerim temiz kurulum atıp, orijinal key kullanmaya başlamanız. KMSpico adlı programın orijinal hâli neredeyse bulunmuyor. Bundan dolayı da sitelerdeki çoğu virüs içeriyor.

Arkadaşlar merhaba, birkaç ay önce yazılımcının birine bilgisayarımı teslim ettim. Windows kurulumu içindi, çünkü bilgisayar mavi ekran verip duruyordu ve Windows'u silip tekrar kurmaya çalışmıştım ama başaramamıştım. Yazılımcı abi Windows'u KMSpico ile kurmuş ve Kaspersky, bilgisayar elime geçtiğinde bunu virüs olarak gördü ve sildi. Ondan sonra da GTA 5'i bile kasmadan oynadığım bilgisayarımda Minecraft ve Half-Life gibi basit oyunlar bile kasmaya başladı. Çözümü temiz kurulum + sıfırdan key alıp kullanmak mı? Eğer düzelmez ise Key'i başka bir cihazda kullanabilir miyim?

Açık kodlu etkinleştirme ile yapsaydınız keşke. HWID ile.

:D Önceki yıllarda Crack olmadan nasıl NFS UG2 oynarım diye bir konu açmıştım, konuda oyun hep crackli orijinal versiyonu yok istesem de alamıyorum demiştim ve ceza yemiştim. Modlar "horlayan shaq" videosu gibiler galiba "huuuu bilibilibilibili".

Arkadaşlar driverlar güncel. Temiz kurulum ve key alıp deneyeceğim sanırım laptopun çöpe gitmesinden iyidir.

Geri
Yukarı