Windows 10 1903 sürümü sonrası performans düşüşü

ozkannural06

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben CS GO'da 1803'de en yüksek ayarda 200-250 FPS alırken temiz kurulum ile 1903'e geçtim, 150 200 arası bunun çözümü nedir? Ekran kartı falan güncel bir şey falan mı kapalı yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
1903 sürümünde daha çok işlemci ve ekran kartı stabilizesi getirildiği için fps değerleri yettiği kadar fps veriyor. Buna fps düşüşü denmez bilgisayar gerektiğinde kendi fps sini çıkarabilcektir.

Bunun gibi düşünün;

Elinizde 2 tane ekmek var ve birini dolaba koydunuz. Elinizdekini yediniz ve doydunuz dolaptakini yemenize gerek kalmadı. Böyle işte sadece FPS Stabilizasyonu deniyor

Sorunun sebebi Windows 10 değil CS GOnun ta kendisi . İlk günlerde bende FPS artmıştı sonra düştü şu an öncesiyle birebir aynı

1903 sürümünde daha çok işlemci ve ekran kartı stabilizesi getirildiği için fps değerleri yettiği kadar fps veriyor. Buna fps düşüşü denmez bilgisayar gerektiğinde kendi fps sini çıkarabilcektir.

Bunun gibi düşünün;

Elinizde 2 tane ekmek var ve birini dolaba koydunuz. Elinizdekini yediniz ve doydunuz dolaptakini yemenize gerek kalmadı. Böyle işte sadece FPS Stabilizasyonu deniyor
siz şuan hangi sürümü kullanıyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı